Bolest hlavy | Relax point | Masáže Praha

Bolest hlavy

Trápí Vás bolest hlavy? Patříte mezi lidi, kteří jsou věčně v práci, v běhu a ve stresu? Neumíte se zastavit, relaxovat anebo nemáte čas a nechcete být zašpiněni od oleje?  Případně se vracíte do práce a nechcete mít na sobě stopy oleje?

V dnešní době plné shonu a stresu často už ani neumíme vypnout a relaxovat. Jsme pořád v práci a na regeneraci a relaxaci si jaksi už ani neumíme najít čas. Potom zákonitě pociťujeme ztrátu energie, která se projeví na všech možných úrovních.

Tak začíná začarovaný kruh, kdy člověk nemá už ani síly na čerpání nové energie. Proto první věc, se kterou by se mělo začít, je právě navrácení ztracené pozitivní energie, pocitu lehkosti a zklidnění mysli a ducha.

Protože pak člověk může věci vidět z jiného úhlu a následně s něčím pracovat anebo prostě jenom pokračovat v bezproblémovém fungování.

Tato bezolejová metoda, jak už sám název napovídá, je proto ideálním řešením zejména pro Vás, ale i pro všechny, kteří  si rádi zažívají stav maximálního uvolnění a relaxace.

Provádí se buď vleže anebo vsedě.

Masáž vseděoblíbená zejména u manažerů, se provádí nejprve tlakovou uvolňující masáží šíje a následně uvolňující masáží hlavy. Následuje masáž hlavy velice jemnými nepatrnými doteky s následnou relaxací, kdy k fyzickému kontaktu nedochází už takřka vůbec.

Varianta vleže je velice jemná metoda, kdy nejprve dojde prostrednictvím masáže k uvolnění šíje a následně k uvolňující masáži hlavy.

Tato metoda je absolutně bezpečná a určená pro každého.Relax-point - masáže Praha

telefon: 774 243 493

Email: info@relax-point.cz

 

Když náhodou nezvedáme telefon, věnujeme se zákazníkům. Stejně tak se budeme nerušeně věnovat i Vám. Ozveme se Vám zpátky.

Naše kompletní nabídka v Praze.

SLEDUJTE NÁS

chci se objednat
Tato stránka používá na poskytování služeb a analýzu návštěvnosti soubory cookies. Informace o používání našich stránek jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies.
Rozumím