O mně | Relax point | Masáže Praha

O mně

Když hledáte místo, kde byste nalezli oázu klidu a míru, ztracenou energii, zdraví a krásu...tady jste správně! Nejlepší masáž v Praze je tady pro Vás :)

Vytvořila jsem pro Vás místo, malý point v rušném městě, kde všechno utichne, zapomenete na Vaše starosti, napětí a necháte se unášet léčebnými dotyky s pocitem hluboké relaxace a pohody.

Relax-point se nachází v centru Prahy, ale zároveň na Vás tady dýchne příjemnou a poklidnou atmosférou. Tady se čas zastaví a Vy se můžete oddávat úžasné relaxaci, regeneraci a zkrášlování, jaké nikde jinde nenajdete.

Nabízím Vám širokou nabídku masáží a tělových ošetření. Veškeré procedury budou pro Vaše unavené a bolavé tělo výjimečným zážitkem.
Zrelaxujete tělo i mysl, zbavíte se stresu a únavy, a načerpáte novou energii do života.

Udělejte něco pro sebe – investujte do svého těla!

 

Lýdia

Hledáním a řešením příčin a alternativním způsobům řešení obtíží se věnuji od nepaměti. Masážím se věnuji zhruba třináct let a od té doby se masáže a tělo jako vzájemně propojený komplexní systém postupně staly mojí zálibou a předmětem neustálého sebevzdělávání.
Ze zkušeností vím, že každý jsme odpovědný za svoje zdraví a cesta ke zdraví a pohodě začíná především u každého z nás.
Naše tělo je jako spojená nádoba, kde všechno se vším souvisí a ovlivňuje se navzájem. Psychika, jídlo a hlavně způsob našeho myšlení, vztahy na mentální úrovni a samozřejmě držení těla a stereotypy na fyzické úrovni – to všechno má přímý důsledek na naše tělo.
Fyzické tělo je přímo spjaté s psychikou a vnitřním rozpoložením, a proto pro mě masáž zdaleka není jenom o fyzickém těle a masírování, ale hlavně o celkovém uvolnění a komplexním řešení příčin.
Bohužel v naší civilizaci jsme ještě pořád zvyklí řešit spíš důsledky než příčiny. Neumíme se poslouchat a rozumět svému vlastnímu tělu. Tělo je přitom geniální a důmyslný systém, který k nám neustále promlouvá a dává nám návody, jak si pomoct.
A protože všechno se vším souvisí, není ani zdravé tělo bez zdravého ducha nebo alespoň snahy o jejich dosažení.
Z toho důvodu mým cílem je zlepšení stavu jak fyzického tak psychického. Protože až když se člověk dokáže zklidnit a uvolnit se, může si pak tělo dělat svojí práci a věnovat se sebeléčebným procesům, které máme všichni v sobě.
Každý jsme jedinečný, a proto každému zabírá jiná terapie, jiným tempem a jiným způsobem. I proto se snažím neustále v svojí práci zdokonalovat a učit stále nové metody a způsoby.
Masáž není jenom o relaxu, měla by to být v první řadě součást odpovědného přístupu k vlastnímu zdraví. Ale protože je ještě pořád často brána spíš jako věc komfortu než zdravého životního stylu, navštíví ji lidi často až ve stavu nesnesitelných bolestí.
Mým cílem však je, abyste přicházeli na masáž ne proto, že bolí, že „musíte“, ale proto, že už nebolí ale chcete :)Relax-point - masáže Praha

Lýdia: 774 243 493

Email: info@relax-point.cz

 

Když náhodou nezvedáme telefon, věnujeme se zákazníkům. Stejně tak se budeme nerušeně věnovat i Vám. Ozveme se Vám zpátky.

Naše kompletní nabídka v Praze.

SLEDUJTE NÁS

chci se objednat
Tato stránka používá na poskytování služeb a analýzu návštěvnosti soubory cookies. Informace o používání našich stránek jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies.
Rozumím