KOSMETIKA | Relax point | Masáže Praha

KOSMETIKA

„Žena, která nepoužívá kosmetiku, má o sobě příliš vysoké mínění.“ — Coco Chanel

Během 10ti leté masérské praxe a díky mým úžasným klientkám, které mě neustále posouvají dál, jsem se jaksi přirozeně dopracovala k dalšímu typu péče o tělo a to kosmetické praxi.

kosmetická péče

Tak jako u masáží a jakékoliv terapii, i tady máme na prvním místě bezpečí a zdraví klientky před módními výstřelky nebo komerčními záležitostmi.

Proto jako jedna z prvních věcí u nás bude krátké povídání, abychom zjistili jednak co nejvíc o tom, jak a proč Vaše pleť reaguje a následně jako zásadní krok přichází správná diagnostika. Máme totiž s kolegyní za to, že právě správná diagnostika je tím klíčovým prvkem k správnému výsledku.

Jakákoliv další součást ošetření, jako správně zvolená kosmetika, postup, či leta vyvíjené masáže z těch nejúčinnějších a nejpříjemnějších technik...až po aromaterapii a vlastní výrobu olejíčku, se kterým tyto masáže provádíme, je pak už jenom třešničkou na tortu.

vlastní bio olejíček

Pracujeme se značkou FOR LIFE & MADAGA – českou profesionální kosmetikou na francouzských základech, kde výroba probíhá technologií HIGH TECHNOLOGY III (obdobná jako u léčiv), která zajišťuje:

· rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků
· okamžitý transport účinných látek do pokožky
· vyšší ochranu pleti před vnějšími vlivy · vyloučení tvorby komedonů, zamezení rozšiřování pórů
· vyšší účinek – hydratace, výživa a regenerace
· zvýšení tolerance pro citlivé typy pletí
· garanci maximální bezpečnosti a šetrnosti přípravků

Na základě výše popsaného Vám nabízíme různé typy ošetření, dále pak kombinace tělových a kosmetických ošetření ve výhodných balíčcích.

Pro vstup do kosmetické sekce PROSÍM TADY Relax-point - masáže Praha

telefon: 774 243 493

Email: info@relax-point.cz

 

Když náhodou nezvedáme telefon, věnujeme se zákazníkům. Stejně tak se budeme nerušeně věnovat i Vám. Ozveme se Vám zpátky.

Naše kompletní nabídka v Praze.

SLEDUJTE NÁS

chci se objednat
Tato stránka používá na poskytování služeb a analýzu návštěvnosti soubory cookies. Informace o používání našich stránek jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies.
Rozumím