Masáž nohou | Relax point | Masáže Praha

Masáž nohou

Patříte mezi lidi, kteří trpí na bolest zad, oteklé nebo těžké nohy? Vhodně zvolená masáž nohou je na tyto problémy tím pravým řešením. Vybrat si můžete varianty thajská masáž nohou anebo lymfatickou masáž nohou nebo-li lymfodrenáž nohou. Obojí je ideální pro každého jako prevence, ale obzvlášť pro lidi, kteří hodně stojí na nohách nebo chodí (kadeřnice, servis, kuchaři, prodavači), ale také u sedavého zaměstnání s nedostatkem pohybu, nebo i sportovce, v rekonvalescenci, dámy, které trápí celulitida, či lidi, kteří mívají studené, oteklé anebo těžké nohy.

Pro lidi trpící spíš na otoky, celulitidu a křečové žíly je vhodnější jemná manuální lymfodrenáž, v ostatních případech je ideální zkusit variantu thajské masáže nohou.
Pro ještě dokonalejší účinek máte pak u této masáže možnost si vybrat  kromě použití oleje také chladivý gel pro unavené a těžké nohy anebo prohřívací krém na zimomřivé a nedokrvené končetiny.

Je to velice příjemná metoda, při které se uleví celému tělu, dochází k jedinečné relaxaci a častokrát pomůže i víc než masáž zad. Když už není čas na celotělovou masáž, je alespoň dobré vyzkoušet, co komu na jeho problémy nejlépe zabere.

Nohy mají důležitý vliv na celé tělo, nosí nás celý život a slouží nám, v chodidlech jsou všechny energetické dráhy celého těla a odráží se v nich náš celkový zdravotní stav, a proto bychom jim měli dopřát náležitou péči. Odmění se nám za to pocitem znovunalezené energie a lehkosti.Relax-point - masáže Praha

Lýdia: 774 243 493

Email: info@relax-point.cz

 

Když náhodou nezvedáme telefon, věnujeme se zákazníkům. Stejně tak se budeme nerušeně věnovat i Vám. Ozveme se Vám zpátky.

Naše kompletní nabídka v Praze.

SLEDUJTE NÁS

chci se objednat
Tato stránka používá na poskytování služeb a analýzu návštěvnosti soubory cookies. Informace o používání našich stránek jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies.
Rozumím