Měkké techniky a mobilizace | Relax point | Masáže Praha

Měkké techniky a mobilizace

Měkké techniky jsou speciální techniky, pomocí kterých ovlivňujeme několika způsoby tzv.měkké tkáně, mezi které patří kůže, podkoží, svaly, fascie a svalové úpony. Patří mezi ně protahování, působení tlakem, hlazením nebo řasením. Nejedná se však o masážní techniky.

Mobilizace je součástí manuální terapie, při které se postupně odstraňují kloubní blokády a obnovuje se pohyblivost v kloubech, vznikající z  vadného držení těla, přetížení, při větší statické zátěži, (sezení u PC, práce u stroje apod.) anebo úrazu.

Mobilizační techniky jsou šetrné, jemné opakující se pohyby na hranici možného rozsahu pohybu v kloubu, k usnadnění aktivace příslušných svalových skupin. 

Většinou se používají jako doplňková forma rehabilitace.

Cena

  • 30 min   750,- Kč
  • 60 min  1 100,- Kč


Relax-point - masáže Praha

telefon: 774 243 493

Email: info@relax-point.cz

 

Když náhodou nezvedáme telefon, věnujeme se zákazníkům. Stejně tak se budeme nerušeně věnovat i Vám. Ozveme se Vám zpátky.

Naše kompletní nabídka v Praze.

SLEDUJTE NÁS

chci se objednat
Tato stránka používá na poskytování služeb a analýzu návštěvnosti soubory cookies. Informace o používání našich stránek jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies.
Rozumím