Zdravotní masáže | Relax point | Masáže Praha

Zdravotní masáže

...zdraví znamená stav, kdy všechny naše části – tělo, duše i mysl jsou zdravé...

Masáže, ať už klasická masáž, hloubková masáž, reflexní terapie, lymfatická masáž nebo jiné druhy masáže, jsou jedním z nejstarších způsobů léčení.

Při masáži dochází k celkovému uvolnění, aktivací lymfatického systému a krevního oběhu a podpoře imunitního systému. Kvalitní masáž napomáhá regeneraci kostí, kloubů a výživě chrupavek, ale také reflexně ovlivňuje vnitřní orgány, čímž dochází k celkové regeneraci a detoxikaci organismu

Každý jsme unikátní, a tak každou masáž přizpůsobujeme individuálním potřebám a stavu klienta, aby jsme dosáhli skutečně co nejlepšího efektu.

V dávné Číně byl lékař osobnost, která se starala o to, aby k nemoci vůbec nedošlo. Nebyl placený za to, aby nemocným lidem zdraví přinavracel, ale za to, aby jim zdraví udržoval. 

 

Dle Ayurvédy je masáž jeden z klíčových faktorů, které napomáhají prožití kvalitního života.

Mnohé národy dodnes uplatňují tyto tisíce let staré techniky jako prvořadou formu léčení a prevence zdraví a harmonie.

 

Každý jsme unikátní, a tak každou masáž přizpůsobujeme individuálním potřebám a stavu klienta, aby jsme dosáhli skutečně co nejlepšího efektu.

 

Vyberte si z naší nabídky účinných masáží:

 

 

 

 

  • Medová masáž

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!Relax-point - masáže Praha

telefon: 774 243 493

Email: info@relax-point.cz

 

Když náhodou nezvedáme telefon, věnujeme se zákazníkům. Stejně tak se budeme nerušeně věnovat i Vám. Ozveme se Vám zpátky.

Naše kompletní nabídka v Praze.

SLEDUJTE NÁS

chci se objednat
Tato stránka používá na poskytování služeb a analýzu návštěvnosti soubory cookies. Informace o používání našich stránek jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies.
Rozumím